Pete Morawski via Flickr

Вчора у Києві температура за кліматичними нормами відповідала 29 березня

  У столиці фіксують чергові температурні рекорди

  15 лютого в столиці було встановлено два температурні рекорди – температури повітря для цього дня і середньодобової температури. Про це повідомляють у прес-службі Центральної геофізичної обсерваторії.

  "Вперше за 136 років спостережень середньодобова температура у столиці досягла +4,6°С, таким чином перевищено на 0,8°С попереднє історичне значення для цього дня далекого 1899 року. За кліматичною нормою така температура відповідає 29 березня", - зазначають в обсерваторії. 

  Крім того, за даними метеорологів, ніч на 16 лютого у столиці була найтеплішою з 1881 року. "Стовпчик термометру не опустився нижче +5,8°С, що на 4,3°С вище попереднього історичного значення температури для цієї дати 1904 року. Зважаючи на рекордно теплу ніч, існує висока ймовірність перевищення і середньодобового максимального значення температури для цього дня +5,2°С, яке тримається з 1957 року", - мовиться в повідомленні.

  Нагадаємо, 28 січня у Києві було зафіксовано рекорд середньодобової температури повітря для цього дня за 136 років спостереження. 

  Попередній матеріал
  Українська сноубордистка Дарина Кириченко здобула "бронзу" на Юнацьких Олімпійських іграх
  Наступний матеріал
  Слідчі прокуратури проводять обшуки у патрульній поліції Києва