В четвер оголосять вирок екс-співголові фракції Черновецького у Київраді

  Вирок у справі екс-співголови "Блоку Леоніда Черновецького" у Київраді Дениса Комарницького мають оголосити 6-го грудня. Йому, нагадаємо, закидають розбійний напад на адвоката Івана Гранцева з метою заволодіння документами щодо приватизації книгарні.

  Сам обвинувачуваний винним себе не визнає. Прокурор у справі просить призначити Комарницькому 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. З вимогою покарати колишнього чиновника під стіни суду прийшли кілька десятків активістів. Вони скандували "Зграю Черновецького – за грати!".

  Юлія Валова, активістка: "Робимо ми сьогодні такий пікет - страйк., який має двобічне значення. Страйк - страйкуємо, страйк - граємо. Ми сподіваємося його посадять на 6 років і це буде не домашнім арештом".

  Іван Гранцев, постраждалий: "Ну, знаєте, вже більше року йде судовий процес. Захист перевіряє факти. В судовому процесі уже багато томів справи зібрано проти Комарницького".

  Денис Комарницький, обвинувачуваний: "Я ніколи не причиняв тілесних ушкоджень Івану Гранцеву. Не забирав у нього портфель, гроші і жодних офіційних документів, а також інших речей, які, за словами Гранцева, знаходилися в його портфелі 2.08.2005-го року".

  Попередній матеріал
  Україна подала заявку на проведення дитячого Євробачення
  Наступний матеріал
  Заметілі у Києві спнричинили масштабні затори
  Теги: