Facebook / Александр Станков

УПЦ КП підтвердила повноваження свого представника на засіданні комісії Київради

  Присутній 3 січня на засіданні земельної комісії Київради, де розглядалося питання будівництва в Десятинному провулку, настоятель столичного храму святих апостолів Петра і Павла протоієрей Петро Ландвитович обіймає посаду заступника голови господарського управління Київської патріархії і офіційно уповноважений Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом представляти інтереси Київської патріархії в певних питаннях.

  Таке повідомлення прес-центру Київського патріархату цитує "РБК-Україна".

  У повідомленні наголошується, що поширені з посиланням на "заступника прес-секретаря Київського Патріархату" Андрія Ковальова заяви протилежного змісту не відповідають дійсності.

  "У структурі Київського патріархату немає посади прес-секретаря та посади заступника прес-секретаря. Андрій Ковальов є заступником голови інформаційного управління Київської патріархії і за своїми посадовими обов'язками не уповноважений давати офіційні коментарі від імені Київської патріархії", – зазначено у тексті.

  У Київській патріархії відзначили, що зазначене будівництво здійснюється підрядною будівельною організацією за замовленням церкви, як законного власника будівель, на місці яких ведеться будівництво, і законного орендаря відповідної земельної ділянки. Підкреслюється, що розгляд низки судових справ, ініційованих противниками будівництва, завершилося підтвердженням законності прав і дій патріархату та підрядної проектно-будівельної організації.

  Події попередніх днів УПЦ КП вважає "черговими спробами шляхом тиску позбавити Київську патріархію прав на будівлю і ділянку в Десятинному провулку", а також "як спробу змусити Київську патріархію відмовитися від послуг нинішнього забудовника на користь іншого,"правильного "", – підкреслено у повідомленні.

  Нагадаємо, напередодні УПЦ Київського патріархату уже заявляла про тиск з боку громадських організацій.

  Попередній матеріал
  "Самопоміч" продовжує вимагати звільнення генпрокурора України
  Наступний матеріал
  На Луганщині сили АТО знищили два міномети та БМП з екіпажем бойовиків

  "Інтергал-Буд" виграв суди щодо забудови на Десятинному провулку - УПЦ КП

  Віряни УПЦ КП провели молебень за українське військо

  УПЦ КП передала воїнам-добровольцям 3 реанімобілі

  УПЦ КП закупила реанімобілі для учасників АТО