Улюблене місце відпочинку киян, Пейзажну алею, можуть перетворити на притулок для МАФів

  Цього побоюються громадські організації, які свого часу не пустили забудовника у сквер.

  Столична влада, занепокоєні активісти, планує встановити на "Пейзажці" ятки з сувенірами. На те вже навіть є відповідне розпорядження. У Київській адміністрації перестороги громадськості вважають помилковим. Насправді на "Пейзажці" хочуть влаштовувати мистецькі заходи, а охочих поторгувати виганятимуть.

  Архітектор і громадський активіст Олександр Федоренко мешкає поруч із "Пейзажкою". Від казкових скульптур чоловіка часто відволікають гори сміття. Обурюється, що їх після себе залишають продавці, які приторговують тут на вихідних.

  Активісти, котрі кілька років тому відвоювали "Пейзажку" в забудовника, що хотів звести тут висотку, здивувалися, коли дізналися, що міська влада вирішила - впродовж півтора року на алеї буде ярмарок-вернісаж з українськими сувенірами.

  Сувеніри, то лише прикриття для легалізації розміщення МАФів, переконані активісти. Це заперечують у столичній мерії. Мовляв, розпорядження про ярмарок справді, було, але в нього вже внесли корективи. За порядком на алеї наглядатиме окреме комунальне підприємство.

  Опитування журналістів "5 каналу" серед пересічних киян показало, що відвідувачі не пробачать ятки з шаурмою на "Пейзажці", а от сувеніри згодні купувати.

  Бути торгівлі на "Пейзажці" чи ні, стане відомо після рішення Київради. Однак уже зараз на захист мальовничої алеї містяни стати горою.

  Ганна Рибалка, Микола Лебедєв, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Національна оперета грандіозним гала-концертом завершила 80-й театральний сезон
  Наступний матеріал
  Рада відправила у відставку міністра екології Шевченка