У центрі столиці проходить акція, учасники якої вимагають від влади офіційного визнання війни і звільнення політичних в'язнів

  У центрі Києва розпочалася хода, учасники якої вимагають від влади офіційно визнати факт війни з Російською Федерацією, скасувати мінські домовленості, надати "свободу політв’язням" і зупинити репресії проти добровольців.

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода". Зокрема, пише видання, учасники акції вимагають звільнення активістів націоналістичної організації, колишнього бійця батальйону "Київ-2" і "Гарпун" Андрія Медведька й Дениса Поліщука, підозрюваних у вбивстві журналіста і публіциста Олеся Бузини.

  За інформацією видання, учасники ходи вирушили з майдану Незалежності до урядового кварталу, несучи зокрема червоно-чорні прапори, прапори України, прапори полку Національної гвардії "Азов", а також банер з написом "Волю патріотам". Частина людей у військовій формі, частина – в цивільному. Люди періодично вигукують "Слава Україні, Героям Слава", "Україна – понад усе", "Свободу політв’язням".

  Відзначається, що акцію "Марш Святослава" раніше анонсував "Правий сектор". "Ми вимагаємо від режиму Порошенка: відмови від мінських домовленостей, відновлення наступальних операцій по звільненню окупованих територій, кадрових змін в Міністерстві оборони та армії, справедливої кари для державних злочинців часів Януковича, реальних кроків у боротьбі з корупцією, зміни олігархічної зорієнтованості держави на національну", – йдеться в анонсі. У міліції повідомляли, що понад 1 тис. правоохоронців забезпечуватимуть громадський порядок під час масової акції.

  Попередній матеріал
  Журналіст про "кредитний" закон: політики мають пам'ятати, що їхні виборці - весь народ
  Наступний матеріал
  Таємне голосування визначило нового голову Апеляційного суду Києва