www.rbc.ua

У центрі Києва відбувся "зомбі"-мітинг проти газети "Вести"

Сьогодні, 21 червня, під будівлею Служби безпеки України в Києві відбувся мітинг "зомбі"-активістів, які протестують проти поширення в Україні газети "Вести".

Про це повідомляє "РБК-Україна". За інформацією видання, до акції долучилися кілька десятків людей.

Марш "зомбі" пройшов від Національної опери до будівлі СБУ. Дорогою до відомства учасники акції, одягнені у шапки-вушанки, скандували гасла "Путін - президент", "Київська народна республіка", "Новоросія", "Більше "Вістей" - більше смертей", "Тільки журналісти "Вістей" говорять правду", "Читайте "Вести", танцювали "Калинку-малинку" і грали на баяні.

Як зазначили активісти, метою акції є привернення уваги суспільства до проблеми існування російської пропаганди в Україні, зокрема, під виглядом проросійської газети "Вести". Активісти також встановили біля входу до СБУ табличку з написом "Вести", дякуємо за підтримку російської пропаганди", яку після завершення акції прибрали співробітники СБУ. Сутичок і протистоянь під час акції не було.

За словами "зомбі"-активістів, такі акції біля місць роздачі газети проводяться вже близько двох місяців. Протести заплановані також біля Генеральної прокуратури, Міністерства інформполітики та Адміністрації Президента.

Попередній матеріал
Пінгвіна, який під час повені втік із Тбіліського зоопарку до Азербайджану, відправили додому
Наступний матеріал
Завтра в Україні очікуються дощі
Теги:
Loading...