У центрі Києва відбувся "зомбі"-мітинг проти газети "Вести"

Сьогодні, 21 червня, під будівлею Служби безпеки України в Києві відбувся мітинг "зомбі"-активістів, які протестують проти поширення в Україні газети "Вести".

Про це повідомляє "РБК-Україна". За інформацією видання, до акції долучилися кілька десятків людей.

Марш "зомбі" пройшов від Національної опери до будівлі СБУ. Дорогою до відомства учасники акції, одягнені у шапки-вушанки, скандували гасла "Путін - президент", "Київська народна республіка", "Новоросія", "Більше "Вістей" - більше смертей", "Тільки журналісти "Вістей" говорять правду", "Читайте "Вести", танцювали "Калинку-малинку" і грали на баяні.

Як зазначили активісти, метою акції є привернення уваги суспільства до проблеми існування російської пропаганди в Україні, зокрема, під виглядом проросійської газети "Вести". Активісти також встановили біля входу до СБУ табличку з написом "Вести", дякуємо за підтримку російської пропаганди", яку після завершення акції прибрали співробітники СБУ. Сутичок і протистоянь під час акції не було.

За словами "зомбі"-активістів, такі акції біля місць роздачі газети проводяться вже близько двох місяців. Протести заплановані також біля Генеральної прокуратури, Міністерства інформполітики та Адміністрації Президента.

/
/
/
/

Попередній матеріал
Пінгвіна, який під час повені втік із Тбіліського зоопарку до Азербайджану, відправили додому
Наступний матеріал
Італійці спекли найдовшу піцу в світі