kievcity.gov.ua

У столиці збільшиться кількість муніципальних аптек – КМДА

  Міський голова Віталій Кличко поставив завдання перед усіма профільними службами та департаментами забезпечити жителів столиці максимальною кількістю аптек або аптечних пунктів КП «Фармація», де кияни матимуть змогу скористатися "Карткою киянина" та придбати продукцію київських фармацевтичних виробників із максимальною знижкою.

  Про це сьогодні заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький під час інспекції аптеки №1 КП "Фармація", повідомляє офійіний сайт КМДА.

  "Зараз лише в 50 аптеках комунального підприємства "Фармація" кияни можуть придбати ліки за пільговими цінами. Наша мета – вже до кінця року запровадити цю соціальну послугу та обслуговування за карткою киянина в усіх аптеках, які знаходяться на території клінік чи лікувальних закладів»", – зазначив Радуцький.

  До того ж заступник голови КМДА наголосив, що збільшиться кількість не лише аптек, а й "соціальних" ліків.

  "Я звертаюся до керівництва всіх вітчизняних фармацевтичних виробництв приєднуватися до підписаного меморандуму та розширювати перелік ліків. Переконаний, що зазначений список має нараховувати 300-400 найменувань препаратів", - підкреслив Радуцький.

  Нагадаємо, що КП "Фармація" домовилося з вітчизняними виробниками фармацевтичної продукції про зменшення ціни на основні ліки та розширення пільгового переліку до 160 найменувань.

   

  Попередній матеріал
  Українські прикордонники виявили шпигунський пристрій
  Наступний матеріал
  Дружина Порошенка закликала прийти усіх 8 і 9 травня на урочистості з квіткою маку

  КМДА обіцяє 50% знижку на ліки з "карткою киянина"

  Столичні аптеки готові приймати відвідувачів із картокою киянина

  КМДА: комунальні аптеки столиці відновили роботу

  Масові порушення в роботі столичних аптек