Марш миру_Київ 5.ua

У столиці відбувся Марш миру

Участь у марші взяли майже 300 людей.

Серед них військовослужбовці, ветерани війни, школярі, представники ООН та місцевої влади. Учасники акції поклали квіти до меморіалу воїнам, загиблим в Афганістані. Після чого пройшли до Національного музею історії України у Другій світовій війні. Ходу присвятили міжнародному дню миру.

Цього дня ООН закликає всі країни бодай на 24 години відмовитися від насильства та зупинити воєнні дії. Учасники маршу миру хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у зоні АТО. По тому в небо випустили білих голубів, як символ миру.

"Ведеться зовсім інша війна. Тут йдуть зовсім інші методі війни. На жаль, так сталося, що хлопці, з якими ми раніше були плече до плеча, зараз по різні сторони барикад. Це дуже боляче", - зазначив військовослужбовець ЗСУ, ветеран війни в Афганістані Анатолій Дроздов.

"Сьогодні дуже важливий день. Україна переживає дуже важкі часи, і їй як ніколи потрібен мир. Конфлікт на Сході України зачепив кожну родину українців", - сказала голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберис.

"Ми хочемо, ми прагнемо миру. Ми проти війни, тому що від цього залежить не тільки наше майбутнє, а й майбутнє країни", - говорять учасники маршу.

Нагадаємо, 5 вересня українські та білоруські футбольні вболівальники провели марш "За нашу та вашу свободу" вулицями Львова.

Попередній матеріал
Жебрівський: Путін не збирається залишити Україну в спокої
Наступний матеріал
Учасники блокади Криму планують скласти список постачальників продуктів на півострів
Теги:
Loading...