фото te.20minut.ua

У столиці судитимуть шахрая, який легалізував 200 млн грн, прикриваючись збором коштів для АТО

  Чоловік зареєстрував 11 транзитно-конвертаційних компаній, на рахунки яких перераховували кошти під виглядом благодійної допомоги.

  Про це повідомляється на сайті ГПУ.

  Згідно з повідомленням, прокуратура Печерського району столиці передала до суду обвинувальний акт стосовно 50-річного киянина, який під прикриттям благодійної діяльності займався фіктивним підприємництвом та легалізацією коштів. 

  У прокуратурі встановили, що у 2014 році чоловік зареєстрував у Києві 11 транзитно-конвертаційних компаній, на рахунки яких підприємства реального сектора економіки перераховували грошові кошти під виглядом благодійної допомоги (у тому числі учасникам АТО). Потім через рахунки, оформлені на підставних фізичних осіб у різних банківських установах, здійснювалася конвертація безготівкових коштів у готівку та їх виведення із законного обігу.

  За матеріалами досудового розслідування, загальний обсяг коштів, проконвертованих упродовж 2014-2015 років, становить майже 200 млн грн.  Під час обшуків в офісних приміщеннях, транспортних засобах, а також за місцем проживання основних учасників конвертаційного центру вилучено майже 170 тис грн, печатки 18 підприємств з ознаками фіктивності, чекові книжки, первинні бухгалтерські документи та чорнові записи. 

  Організатору конвертаційного центру повідомили про підозру у вчиненні фіктивного підприємництва та легалізації грошових коштів, одержаних злочинним шляхом, тобто кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 205, ч. 1 ст. 209 КК України.

  Печерський районний суд Києва обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

  Попередній матеріал
  У ВР є потенціал для ухвалення змін до Конституції в частині децентралізації - Гройсман
  Наступний матеріал
  На Закарпатті під час отримання хабара затримали начальника та інспектора митного посту
  Теги:
  Loading...