фото gordonua

У столиці судитимуть організаторів так званої "Київської народної республіки"

  Протягом березня 2014 - січня 2015 року підозрювані через спільноту в соцмережі пропагували злочинну діяльність терористів, поширювали антиукраїнські матеріали і закликали до створення так званої "Київської народної республіки".

  Прокуратура міста Києва затвердила та направлила до суду обвинувальний акт щодо двох мешканців столиці 25 і 19 років, які через соціальні мережі закликали до створення так званої "Київської народної республіки", повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

  Як зазначається, СБУ встановила, що підозрювані протягом "березня 2014 - січня 2015 року через створену у соціальній мережі інтернет-спільноту розповсюджували матеріали із закликами до насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади. Крім того, пропагували злочинну діяльність терористів, поширювали антиукраїнські матеріали, закликали до створення так званої "Київської народної республіки". Згадана спільнота налічувала близько 1300 учасників.

  У повідомленні йдеться, що дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 109 КК України (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій). Наразі вони перебувають під вартою. Свою вину визнають повністю.

  Попередній матеріал
  В Україні відкриється понад 100 центрів надання безоплатної правової допомоги – Мін'юст
  Наступний матеріал
  Український закон про очищення влади повністю відповідає міжнародним стандартам – фінальний висновок Венеціанської комісії
  Теги:
  Loading...