будівництво 5.ua

У столиці розгорівся новий забудовний скандал

Особи, які придбали квартири у компанії забудовника "Київміськбуду", нарікають, що здачу будинку в експлуатацію затримали вже на 10 місяців.

Крім того, власники квартир запевняють, що в новобудові відсутні будь-які комунікації. Через це власники помешкань не можуть розпочати там ремонт.

Забудовники, у свою чергу, усе спростовують. Вони наголошують: у будинку все є, а комунальні послуги місцевий ЖЕК підключить лише коли люди отримають деякі документи.

Як повідомляється, скандал розгорівся навколо новобудови, що розташований на вулиці Анни Ахматової, її будівництво завершилося ще у грудні минулого року. Будинок звела столична будівельна компанія "Київміськбуд". Утім, за словами власників квартир, будинок в експлуатацію досі не здали.

Закиди щодо несправності будинку у компанії "Київміськбуд" спростовують. Кажуть, що будівництво 5-ї та 6-ї секцій закінчили лише з невеликою затримкою. Та й документи, що підтверджують підключення та введення об’єкта в експлуатацію, вони запевняють, що мають.

"Усі секції на сьогоднішній день введені в експлуатацію, передані до експлуатуючої організації. Комунікації виконані в повному обсязі. ТП, трансформаторна, насосна – усе працює, пройшла пуско-налагоджувальні роботи", - заявив інженер технічного нагляду ПАТ "ХК "Київміськбуд" Віталій Чопик.

Забудовник і ЖЕК обіцяють, що вже в кінці травня майбутні мешканці зможуть розпочати ремонт у новозведених квартирах. Головне – отримати право власності на житло та підписати договір про постачання комунальних послуг. 

Нонна Лактіонова, Віталій Кононов, "5 канал".

Попередній матеріал
Для створення в Україні поліцейської патрульної служби знадобилося менше півроку - АП
Наступний матеріал
Внаслідок нападу на готель у Кабулі загинули 14 людей - ООН
Loading...

До прокуратури Києва направили звернення щодо скандальної забудови берега Дніпра

У Києві біля метро "Осокорки" відбулася бійка на місці забудови

Київський забудовник хоче повернути у приватну власність садибу Мурашка

Кличко: до міліції часто звертаються забудовники, з яких вимагають гроші як у 90-х роках