У столиці представили нового керівника "Київавтодору"

  Новопризначеного чиновника представив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.

  Повідомляється, що 45-річний Олександр Густєлєв працює у сфері дорожнього господарства з 1998 року. Зокрема, він чотири роки очолював "Луганський облавтодор", а з 2007 року був керівником одного з підрозділів "Київавтодору".

  "Олександр Густєлєв у сфері дорожнього господарства працює з 1998 року, в тому числі: 2005-2006 рр., 2008-2009 рр. – керівник "Луганського облавтодору", 2007-2008 рр. – керівник КП "ПС ШРБУ" у складі КК "Київавтодор"" – зазначив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов. Він переконаний, що нове керівництво наведе лад на столичних дорогах та боротиметься із корупцією.

  Нагадаємо, у лютому цього року робоча група Київради відзвітувала про низку порушень у "Київавтодорі". Зокрема, підприємство переплатило за сіль та пальне майже сім мільйонів гривень. Також робоча група виявила конфлікт інтересів, а саме родинні зв’язки між основними виконавцями робіт і самим директором "Київавтодору". Звільнили ж колишнього керівника комунального підприємства Володимира Жукова за власним бажанням 16 березня.


  Попередній матеріал
  Будівельники російського космодрому знову голодують
  Наступний матеріал
  Закон про люстрацію буде змінено – Ємець

  Звільнили директора "Київавтодору"

  «Київавтодор» запевняє – зі снігом уже бореться

  "Київавтодор" обіцяє поновити ремонт доріг, коли розтане сніг

  У квітні "Київавтодор" почне реконструкцію проспекту Перемоги