Одеса, МВС
Одеса, МВС np.pl.ua

У столиці на хабарі затримали директора автомобільного концерну - МВС

  57-річний генеральний директор одного з автомобільних концернів за винагороду у $60 тис."закрив очі" на деякі порушення умов співпраці з товариством-партнером.

  Про це повідомляє прес-служба МВС України. 24 вересня правопорушника було затримано "на гарячому"під час отримання неправомірної вигоди у сумі $60 тис. від директора товариства-партнера.

  Зазначається, що гроші хабарник отримав за не накладання штрафних санкцій по виявленим порушенням за дилерськими угодами, виплату відшкодування за виконані роботи з гарантійного обслуговування автомобілів та пролонгацію договору сервісного партнерства.

  Відкрито кримінальне провадження - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

  Нагадаємо, 22 вересня Військова контррозвідка СБУ, "Альфа" та слідчі військової прокуратури Південного регіону затримали військового за підозрою в отриманні від перевізників хабара 1 млн 100 тис. грн.

  Попередній матеріал
  Бойовик утік з банди "Оплот" через наркоманію та убивства серед терористів
  Наступний матеріал
  Петухов: До Європейського суду подано три міждержавні позови, а також сотні індивідуальних скарг українців проти РФ
  Теги:
  Loading...