Слободян 5.ua

У столичних аеропортах і на вокзалі змінять особовий склад прикордонників

  Державна прикордонна служба в рамках реформування правоохоронної системи повністю змінить особовий склад підрозділів, які працюють в столичних аеропортах і на залізничній станції.

  Про це сьогодні, 30 липня, під час брифінгу заявив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

  За його словами, на виконання доручень Президента щодо реформування правоохоронної системи в Україні, з 1 серпня цього року ДПСУ запускає пілотний проект під гаслом: "Служити, захищати та допомагати". Його метою є підвищення рівня довіри суспільства до Держприкордонслужби, створення максимально комфортних умов для перетину державного кордону України, а також підготовка прикордонника нової формації.

  Під час першого етапу такого реформування буде повністю змінено особовий склад підрозділів, що виконують завдання в аеропортах "Жуляни", "Гостомель", а також на залізничній станції "Київ-Пасажирський".  

  Як повідомляв 5.ua, Державна прикордонна служба України в межах компетенції на виконання вимог Президента посилює заходи з протидії незаконному видобутку та контрабанді бурштин, зокрема залучає авіацію до моніторингу можливих місць незаконного видобутку бурштину.

  Попередній матеріал
  СБУ заборонила в'їзд до України французьким депутатам, які відвідали Крим
  Наступний матеріал
  Слухання справи Савченко перенесли на 10 днів
  Теги:
  Loading...