Дошка_Аболмасов 5.ua

У столичному коледжі відкрили пам'ятну дошку загиблому герою АТО

У столичному медичному коледжі на 1 вересня відкрили пам'ятну дошку загиблому герою АТО Андрію Аболмасову. Він закінчив цей навчальний заклад у 1989 році.

Під час Євромайдану Андрій надавав медичну допомогу постраждалим. У зону АТО вирушив  добровольцем. Був фельдшером медичного пункту батальйону "Айдар". У серпні 2014 року Аболмасов загинув у боях за Луганськ. Під час обстрілу закрив власним тілом своїх побратимів. Пізніше був нагороджений орденом "За мужність"III ступеня.

"Після чергового обстрілу крик по рації "Медика, терміново медика! Міна в окоп, важкі". Ми сіли на "таблетку", це на сусідній вулиці було, прилетіли туди. 5 хлопців було поранених, троє дуже важких", - згадує санінструктор батальйону "Айдар" Лада.

"Я дуже би хотіла, щоб ці смерті наших дітей, мого сина і усіх загиблих, не були марними. Щоб в нашій країні було все добре. Щоб діти вчилися, будували нову країну не корумповану", - говорить мама загиблого героя Тамара Аболмасова.

Нагадаємо, у Бердичеві на території 26 артилерійської бригади відкрили пам'ятник воїнам, які загинули в ході проведення Антитерористичної операції.

Попередній матеріал
Вітчизняні інженери розробили новий міномет 120 калібру
Наступний матеріал
Прикордонники виявили вибухівку в приватному будинку на Донеччині
Теги:
Loading...