У мерії представили нових заступників Черновецького

  У мерії представили нових заступників Леоніда Черновецького. Щоправда, представляли нове керівництво за зачиненими дверима.

  Відтак новопризначений Олександр Пузанов відповідатиме за відносини з судами, питання внутрішньої політики і комунальної власності. Руслан Крамаренко опікуватиметься економікою, інвестиціями, питаннями земельними і Головним фінуправлінням. Олександр Мазурчак своє чергою - житловим і комунальним господарством, благоустроєм, а також питаннями палива та енергетики. За будівництво - відтепер відповідає Олександр Мещеряков. А от Леонід Новохатько керуватиме освітню царину і питання соціальні. Перший заступник голови КМДА Олександр Попов відповідатиме за охорону здоров`я, надзвичайні ситуації і взаємодію зі ЗМІ. За Анатолієм Голубченком закріпили підготовку до футбольного Євро, транспорт, рекламу,  туризм, Управління ритуальних послуг.

  Усі кадрові ротації у мерії відбулися минулого тижня. Внаслідок чого - свої крісла залишили Денис Басс, Валерій Миронов, Віталій Журавський, Алла Шлапак та Ігор Добруцький. Зі старої команди мера лишилися тільки Анатолій Голубченко, Броніслав Стичинський і Віктор Сівець.

  Попередній матеріал
  Присяжнюк доручив підлеглим поліпшити умови для підприємців Київщини за 10 днів
  Наступний матеріал
  Рішення про арешт Макаренка оскарежили у суді
  Теги: