лікарня київ 5.ua

У київських лікарнях з'явиться Wi-Fi

  У всіх медичних закладах Києва вже скоро можуть з'явитися безкоштовний доступ до інтернету для персоналу та суспільно-доступні мережі Wi-Fi.

  Про це повідомляє Київське інвестиційне агентство. Наразі затверджено умови конкурсу на реалізацію проекту серед приватних інвесторів.

  Згідно з проектом, всі медзаклади столиці отримають точку безкоштовного (на час дії інвестиційного договору) дротового доступу до інтернету, зі швидкістю передачі даних, достатньою не лише для внутрішніх потреб організації, а й для роздачі через Wi-Fi доступу для відвідувачів і пацієнтів.

  "Крім вигод для персоналу та відвідувачів, будівництво такої мережі створить платформу для організації єдиної інформаційної мережі всіх медичних установ Києва. Це, у свою чергу, відкриє можливість (при належному рівні інформаційної безпеки) виписувати рецепти в електронній формі, дистанційно записуватися на прийом до лікаря, а також оперативно обмінюватися інформацією між фахівцями в поліклініках і лікарнях як у Києві, так і за його межами", - зазначив Дмитро Турчак, директор Дирекції соціально-гуманітарних проектів Київського інвестиційного агентства.

  Перевагою проекту для інвесторів стане можливість монетизації трафіку (за рахунок демонстрації користувачам громадських Wi-Fi мереж інформаційного контенту) або білінгової системи (наприклад, опціональне збільшення швидкості інтернету за певну плату).

  Заплановано, що проект охопить 155 медустанов столиці.

  Як повідомляв 5.ua, у Києві має з'явитись 130 легальних точок пересувної торгівлі.

  Попередній матеріал
  Кабмін схвалив усі 16 кандидатур на посаду голів райдержадміністрацій, представлених Саакашвілі
  Наступний матеріал
  У жовтні-листопаді в Києві відбудеться новий набір до поліції
  Теги:
  Loading...