У Київському зоопарку встановлять турнікети для електронних квитків на вході

  На вході до столичного зоопарку з’являться турнікети, а відвідувачам стануть продавати електронні квитки.

  Про це повідомили у закладі 10 листопада

  Обладнають вхід новою пропускною системою вже через кілька місяців. Обійдеться вона київському звіринцю від 400 до 700 тисяч гривень.

  "Чому метрополітен відходить від жетонів? Тому що їх можна підробити, а значить, частина грошей не доходить до підприємства. Ось і ми вирішили залишити паперові квитки в минулому. Електронний контроль не тільки дасть нам впевненість, що на території немає "зайців", але і ми зможемо буквально в онлайн-режимі слідкувати за тим, скільки дітей, дорослих, пільговиків відвідують звіринець. Вся інформація буде доступною для киян на нашому сайті", – розповідає генеральний директор Київського зоопарку Кирило Трантін.

  Нагадамєо, щорічно Київський зоопарк відвідує близько 700 тисяч осіб.
  Раніше повідомлялось, що у заповіднику "Софія Київська" буде відкрито Резиденцію Святого Миколая та постане місто льодяних скульптур і ще багато іншого. "Новий рік на Софії" об’єднає Всеукраїнський фестиваль Святого Миколая, відкриття Резиденції Святого Миколая, офіційне відкриття Головної ялинки країни, святкування Новорічної ночі та Різдвяної "Країни мрій".

  Попередній матеріал
  Мінюст каже, що зараз люструвано 354 чиновника
  Наступний матеріал
  Для українців з біометричними паспортами безвізовий режим з ЄС почне діяти у 2015 році - МЗС