ye.ua

У Київській області зафіксовано чуму свиней

  На території Київської області було зареєстровано виявлення класичної чуми свиней.

  Про це у четвер повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

  "Згідно зі звітом про результат дослідження сироваток крові в ДНДІЛДВСЕ від 6 січня 2015 № 005636 п.м. / 14 виявлено РНК вірусу класичної чуми свиней від 3 голів з 5 відстріляних 21 грудня 2014 в МСК" Кампа 2 "(с. Мирча Бородянського району) і 1 голови з МРПП "Здвіжівская пуща" (с. Луб'янка Бородянського району), відстріляної 14 грудня 2014 ", - йдеться у повідомленні.

  8 січня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бородянської райдержадміністрації на якому затверджено заходи відповідно до вимог "Інструкції про заходи з профілактики та ліквідації класичної чуми свиней".

  Класична чума свиней - висококонтагіозне інфекційне захворювання, що викликається вірусом з різним ступенем вірулентності і відповідно до цього може протікати в надгострій, гострій, хронічній і безсимптомній формах. Характеризується ураженням кровоносної та кровотворної систем, крупозним запаленням легенів, крупозно-дифтерійним запаленням товстого відділу кишечника. Чутливі до вірусу домашні і дикі свині різного віку. З лабораторних тварин виявлено розмноження вірусу у кроликів.

  Попередній матеріал
  У Севастополі скорочення промислового виробництва склало 80%
  Наступний матеріал
  Вперше за останні місяці терористи використали ракетні системи "Ураган"

  Білорусь обмежила ввезення свинини з Сумської області

  В Україну тимчасово заборонили завозити російських свиней

  Спалах африканської чуми свиней на Луганщині [відео]

  На Донбасі намагаються протидіяти занесенню чуми свиней з Росії [відео]