5.ua

У Київраді встановили систему для голосування, яка унеможливлює "кнопкодавство"

  Третього вересня депутати Київради почнуть працювати з оновленою системою для голосування в сесійні залі.

  Як повідомили у Київраді агенції УНІАН, вранці, перед початком пленарного засідання, відбудеться презентація нової системи для голосування "Рада-4". "Зала засідань Київради - перша в Україні пленарна зала, де відтепер користуватимуться сучасною системою для голосування, яка унеможливлює "кнопкодавство", - зазначають у Київраді.

  Нова система "Рада-4" представляє собою пульти з планшетною системою. Для участі в голосуванні депутатам буде необхідно одночасно задіяти дві руки. При цьому палець однієї руки повинен натискати на сенсорну кнопку, а палець іншої - на кнопки голосування: "за", "проти" або "утриматися", та тримати ці дві кнопки протягом всього голосування - 10 секунд. Таким чином проголосувати за іншого депутата буде фізично неможливо, запевняють в Київраді.

  Минулого року Секретаріат Київради уклав угоду з НТТОВ "Рада" на розробку та впровадження системи інформаційного забезпечення депутатів Київської міської ради в залі пленарних засідань "Рада-4 Київ". Вартість угоди становила 12,97 млн грн. Система для голосування у міськраді була пошкоджена під час Революції Гідності.

  Нагадаємо, у липні Київська міська рада ухвалила рішення про відновлення районних рад і проведення виборів до них 27 березня 2016 року. Міськрада створила десять районних рад за кількістю районів міста і затвердила кількість депутатів у них: у Голосіївському, Подільському і Шевченківському по 40, в інших – по 50. Районні ради були скасовані у 2010 році.

  Попередній матеріал
  На Запоріжжі маршрутка з пасажирами зіткнулася із вантажівкою
  Наступний матеріал
  У Києві розробили онлайн-мапу, яка дозволяє контролювати депутатів
  Теги:
  Loading...