У Київраді і КМДА говорять про можливі кадрові ротації

  До політичних інтриг та кадрових ротацій готується Київрада. Опозиція переконує: крісла може позбутися секретар Київради Галина Герега. Це пов`язують із перевірками у мережі будівельних гіпермакетів "Епіцентр" та конфліктом бізнес-інтересів. Не оминуть кадрові ротації і саму КМДА. Звільнити можуть майже усіх заступників Олександра Попова.

  Глобальними кадровими змінами може розпочатися новий політичний сезон у столиці. У цьому впевнені представники опозиції у Київраді. Вже на наближчій сесії крісло може втратити секретар Київради Галина Герега, прогнозують у фракції БЮТ-"Батьківщина". Такий розвиток подій пов`язують із позаплановими перевірками у будівельних гіпермаркетах "Епіцентр". Пані Герега, чоловік якої є власником торговельної мережі, воює з конкурентами по бізнесу - припускають її політичні опоненти.

  Тетяна Мелихова, голова фракції БЮТ-"Батьківщина" у Київраді: "Перше - це бізнес-розборки, а друге - якщо по бізнесу не розберуться, то можна ще притиснути посадою, так шо воно пов`язано".

  Та поки що питання про відставку чинного секретаря на порядку денному немає. Як і юридичних підстав позбавляти пані Герегу крісла у Київраді.

  Валерій Карпунцов, Блок Кличка: "Якщо ми порівнюємо ситуацію з ведення засідань пленарних за Олеся Станіславовича і з Галиною Федорівною - це небо і земля. Тобто, депутати вчасно отримують майже всі рішення, не хамовито, толерантно ведуться всі засідання".

  Утім, якщо бізнесові війни зайдуть надто далеко - Герегу все ж таки можуть звільнити, як і частину заступників Олександра Попова. Адже у мерії теж заговорили про переділ кланових інтересів. Заяву про звільнення невдовзі можуть написати усі заступники голови КМДА. "Імунітет" матиме лише Олександр Пузанов, адже його кандидатуру підтримує Банкова. Самого ж чільника мерії - Олександра Попова - хвиля ймовірних ротацій не торкнеться, кажуть політологи.

  Вадим Карасьов, політолог: "Влада у Києві ще тільки-тільки стабілізувалася. Тільки прийшла команда, яка відчула, що таке командна гра. І що? Ще поки не почали грати в повну силу, відразу робити заміну? І знімати зі змагань цю команду?"

  Хто може стати цим запасним гравцем - уже вирахували в опозиції. Ймовірним кандидатом на заміну Попова називають керівника столичного штабу Партії регіонів і екс-заступника колишнього мера Києва Олександра Омельченка - Валерія Борисова.

  Ганна Рибалка, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Серена Вільямс не змогла учетверте перемогти на "US Open"
  Наступний матеріал
  Андріївський узвіз обіцяють відремонтувати до літа
  Теги: