світло 5.ua

У "Київенерго" заявили, що через столичні МАФи щорічно втрачають 1 млн грн

  Станом на 1 червня 2015 року договірні відносини з "Київенерго" оформили власники лише близько 500 МАФів.

  Столична енергокомпанія ПАТ "Київенерго" оцінює свої щорічні втрати через незаконні підключення МАФів у 600 тис. кВт-год, що еквівалентно близько 1 млн грн, повідомляє прес-служба компанії.

  "За даними КМДА, зараз у столиці налічується близько 20 тис. МАФів, що працюють з порушеннями законодавства. Станом на 1 червня 2015 року договірні відносини з "Київенерго" оформили власники лише близько 500 МАФів", - ідеться в повідомленні "Київенерго".

  За даними компанії, часто до одного оформленого приладу обліку підключаються кілька МАФів. Окрім того, є випадки, коли МАФів під'єднуються до мереж, що перебувають на балансі інших структур, наприклад, комунальних підприємств, але в "Київенерго" своїх домовленостей не реєструють. 

  "Щомісячно фахівці "Київенерго" складають загалом 20 актів про порушення "Правил користування електроенергією" з боку МАФів. Найбільш поширене порушення - самовільне підключення до електричних мереж", - зазначено в повідомленні.

  "Нелегальні підключення МАФів і безоплатне споживання ними електроенергії є спільною проблемою законослухняних споживачів. Тому що саме їм доводиться платити зі своєї кишені за вкрадену електроенергію. "Київенерго" закликає жителів столиці інформувати фахівців компанії про відомі їм факти незаконних підключень до електромереж", - цитує прес-служба заступника директора з технічного забезпечення продажів відособленого підрозділу "Київські електромережі" Олександра Бемма.

  Попередній матеріал
  Києвом проїхала колона польських рятувальників (фото)
  Наступний матеріал
  Перед сплеском насильства на Майдані з'являлися камери каналу "112 Україна" - Артеменко
  Теги:
  Loading...