Facebook / \"Київпастранс\"

У Києві з'явиться соціальне таксі для людей з інвалідністю

  Перший транспортний засіб у рамках проекту "Соціальне таксі" обіцяють переобладнати до липня цього року.

  У КП "Київпастранс" планують переобладнати 4 одиниці рухомого складу в транспорт соціального призначення, який виконуватиме функції таксі для людей з обмеженими фізичними можливостями, повідомляється на сайті підприємства.

  Так мають намір переобладнати транспортні засоби різної місткості: Iveco, Богдан, МАЗ та Neoplan. Першою рухомою одиницею, що переобладнають до липня, стане Iveco 35-10, інші три заплановано переобладнати  до кінця вересня поточного року.

  Як ідеться в повідомленні, частина транспортних засобів буде обладнана гідравлічними підйомниками, а частина - низьким рівнем підлоги та пандусами. Окрім цього, весь рухомий склад матиме місця для розташування інвалідних візків, додаткове освітлення та поручні, встановлені крісла підвищеного комфорту для супроводжуючих осіб.

  У "Київпастрансі" зазначають, що "Соціальне таксі транспортуватиме людей з обмеженими фізичними можливостями до медичних, соціальних закладів та просто по місту. Також цей рухомий склад можна буде використовувати для перевезення поранених з лікарень, транспортування пара-спортивних команд та ін.

  Попередній матеріал
  Потужний вибух пролунав на газопроводі у штаті Техас
  Наступний матеріал
  Слідчий комітет РФ захотів розслідувати обставини висадки американців на Місяць
  Теги:
  Loading...