відкриті джерела

У Києві запроваджують профілактичний карантин - Кличко

  З суботи, 16 січня, не чекаючи на перевищення епідеміологічного порогу, столична влада ухвалила рішення запровадити карантин в закладах освіти й охорони здоров'я, установах міста Києва та ввести обмеження на проведення публічних заходів у столиці.
  Про це київський міський голова Віталій Кличко заявив під час наради із заступниками та керівниками профільних департаментів щодо ситуації із сезонними захворюваннями на грип та ГРВІ у столиці, йдеться на сайті очільника столиці.

  "Ми не будемо очікувати, поки буде перевищений епідеміологічний поріг сезонних захворювань у столиці, і ухвалили рішення ввести з суботи карантин у Києві для недопущення розповсюдження сезонних захворювань. Це превентивний захід, адже ми бачимо негативну динаміку щодо кількості хворих. Враховуючи специфічність вірусу і важкі ускладнення від грипу, ми маємо упередити розповсюдження сезонних захворювань", - наголосив Кличко.

  Кличко додав, що Київ стовідсотково забезпечений противірусними засобами, які були закуплені, зокрема, і на зекономлені за результатами бюджетного року кошти. Він також звернувся до власників аптечних мереж столиці щодо недопущення підняття цін на противірусні та імуностимулюючі засоби і вітаміни. Профілактичний карантин у столиці триватиме до покращення епідеміологічної ситуації в місті.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 13 січня 2016 року, у МОЗ заявили, що епідемії грипу в Україні немає. Нагадаємо, напередодні у Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що загалом в Україні від початку холодів від грипу померло 25 людей. Найбільше жертв у Одеській та Вінницькій областях. 

  Попередній матеріал
  Помер один з улюблених акторів Британії Алан Рікман
  Наступний матеріал
  Вступне слово Президента на прес-конференції 14 січня 2016 року (повний текст)
  Теги:
  Loading...