kievcity.gov.ua

У Києві залишиться безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення - Кличко

  Столична влада залишить безкоштовний проїзд у київському громадському транспорті для пільгових категорій населення.

  Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

  За словами Кличка, влада Києва робить все, щоб зменшити фінансове навантаження на незахищені верстви населення, зокрема, і щодо питання тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці. Тож, відповідно до рішень Київради надається право на пільговий проїзд окремим категоріям громадян, який відшкодовується за рахунок місцевого бюджету.

  Станом на 1 січня 2015 року кількість таких пільговиків у наземному транспорті столиці складає майже 300 тис. осіб, в підземному – більше 450 тис. осіб.

  "Ми зберегли безкоштовний проїзд або зробили компенсацію для киян, які належать до пільгових категорій населення. Незважаючи на те, що Кабінет Міністрів не компенсує нашому міському бюджету проїзд пенсіонерів, ми залишили безкоштовний проїзд для київських пенсіонерів, а також для учасників війни, дітей війни, ветеранів праці, які теж є пенсіонерами і мешкають у Києві, і для деяких інших категорій пільговиків. Також залишився пільговий проїзд для київських школярів і студентів. Ми робимо і робитимемо все, щоби соціально незахищені кияни мінімально відчули на собі фінансове навантаження в ці непрості часи", – наголосив міський голова.

  Як зазначає прес-служба, новий закон, який вступить в силу з 1 червня 2015 року, зменшує кількість категорій осіб, яким надаються пільги на проїзд у громадському транспорті. Так, відповідно до закону, право на пільговий проїзд втрачають окремі категорії громадян, проїзд яких відшкодовувався за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам. Зокрема, йдеться про учасників війни, дітей війни, ветеранів праці, жертв нацистських переслідувань, членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та інші категорії пільговиків.

  Попередній матеріал
  На вихідних бойовики активізувалися поблизу Авдіївки
  Наступний матеріал
  Бійці батальйону Кульчицького повернулися на ротацію із зони АТО

  На Житомирщині водій маршрутки відмовив у пільговому проїзді інвалідам-учасникам АТО

  Кияни підтримують подорожчання проїзду в громадському транспорті – гендиректор "Київпастрансу"

  Під Київрадою мітингують проти підвищення тарифів на проїзд, є постраждалі

  Відсьогодні здорожчав проїзд у комунальному транспорті Києва