Феодосіївський монастирь 5.ua

У Києві заклали капсулу на відродження дзвіниці Феодосіївського монастиря

У Києві заклали капсулу на відродження і відбудову дзвіниці Феодосіївського монастиря.

Предстоятель Української Православної Церкви Київського патріархату Філарет взяв участь у літургії та хресній ході навколо храму. Потому відбулося освячення наріжного каменя на місці, де невдовзі розпочнуться будівельні роботи. Дзвіниця XIX століття була зруйнована у 50-ті роки минулого століття. Тепер церковники хочуть її відродити коштами благодійників. Міністерство культури вже дало згоду. Дзвіницю відбудують за рік за проектом старовинної пам'ятки.

"І історія, і кияни знають, що тут у Феодосіївському монастирі, була дзвіниця, але під час державного атеїзму, безбожництва руйнували храми, і зруйнували і цю дзвіницю. Оскільки ми в Україні відроджуємо духовність, ми вирішили відновити дзвіницю", - зазначив предстоятель УПЦ КП Філарет.

"Вже є фундаменти майбутньої дзвіниці. Вона буде стояти на тому ж місці, де вона і стояла. Тобто автентична. Попередні дослідження фундаментів уже відбулися, і археологічні роботи", - додав генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина.

Нагадаємо, у квітні відбулося відкриття дзвіниці Успенського собору.

Попередній матеріал
У Саудівській Аравії новий спалах захворювання на небезпечний вірус MERS
Наступний матеріал
Біля берегів Лівії перекинулися два човни з 500 мігрантами
Теги:
Loading...