Фото із відкритих джерел

У Києві захворюваність на грип нижче від епідеміологічного порогу - КМДА

  Станом на 18 січня у столичних лікарнях перебуває 401 хворий на ГРВІ та 165 хворих на грип.

  З 11 до 17 січня 2016 року на ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції), в тому числі грип, у Києві захворіло 26 559 осіб, що на 33,7% нижче епідемічного порогу. Про це повідомляють у Київській міській державній адміністрації з посиланням на дані столичної санітарно-епідеміологічної служби. Зокрема, 16 січня у Києві зареєстрували 2 526 хворих на ГРВІ та грип, 17 січня – 627 осіб.

  Станом на 18 січня в закладах охорони здоров’я, зокрема, інфекційних, терапевтичних та пульмонологічних відділеннях, на стаціонарному лікуванні перебуває 401 хворий на ГРВІ та 165 хворих на грип, звітують у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

  Так, зі 165 хворих на грип 141 пацієнт проходить лікування в умовах відділень, 24 – перебувають у реанімаціях, один хворий перебуває на штучній вентиляції легень. Також на лікуванні – 50 вагітних жінок, хворих на ГРВІ та грип. З 1 січня в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини проліковано 114 вагітних.

  Для лікування хворих на ГРВІ та грип за кошти місцевого бюджету та кошти спеціального фонду закладами охорони здоров’я закуплено 195 упаковок препарату з діючою речовиною "Озельтамівір" (Таміфлю). За розподілом Міністерства охорони здоров’я отримано 400 упаковок зазначеного препарату специфічної терапії грипу. Наразі у столичних закладах охорони здоров’я 305 вільних ліжок та в наявності 363 упаковки Таміфлю", - звітують у КМДА.

  Як повідомляв 5.ua, на Черкащині у двох районах зафіксували епідемію грипу.

  Попередній матеріал
  На межі з окупованим Кримом зафіксували проліт ворожого Су-24
  Наступний матеріал
  В Одесі від переохолодження померли дві людини