Facebook / Фестиваль #USAinUA

У Києві вперше покажуть автографи Мерилін Монро та Елвіса Преслі

  Відвідати унікальну виставку зіркових автографів кияни зможуть вже 15-16 серпня у рамках фестивалю #USAinUA.

  Організатори обіцяють показати оригінальні підписи не лише Монро і Преслі, а й Джона Кеннеді, Чарлі Чапліна, Ернеста Хемінгуея, Френка Синатри, Луї Армстронга і першого в історії людства доларового мільярдера Джона Рокфеллера. Особливим експонатом в ТРЦ "Атмосфера" стане боксерська рукавичка з автографом легендарного Мохаммеда Алі.

  "Ми організували фестиваль, щоб познайомити українців зі Сполученими Штатами, а будь-яка країна – це не лише історія, культура і кухня, а в першу чергу її громадяни. США подарували світові багатьох талановитих персонажів у найрізноманітніших сферах від спорту до політики, і ця виставка – реальний спосіб доторкнутися до їх особистості", – вважає організатор Катерина Старунська.

  Facebook / Фестиваль #USAinUA

  Експонати зібрані у приватній колекції Олександра Крилова – єдиного в Україні власника раритетів такого рівня, його колекція нараховує понад 500 об'єктів. Цікаво, що свою колекцію Крилов почав збирати саме у США. "Захопився я цим випадково – коли працював бізнес-менеджером одного з гравців баскетбольного клубу LosAngelesLakers. Друзі почали просити взяти для них автографи гравців. Виявляється, ці підписи коштували сотні доларів, а одного разу товариш запропонував мені дві тисячі доларів за кросівки Кобі Брайанта з його автографом. Я став вивчати це питання глибше, вступив у спільноту дилерів автографів, пройшов курси, на яких нас навчали, як і де правильно брати автографи, як відрізнити підробку від справжнього підпису, з ким треба працювати. У США дуже серйозно поставлена ця індустрія", – розповів колекціонер.

  Facebook / Фестиваль #USAinUA

  Таким чином, автографи знаменитостей – не лише хобі, а й бізнес. Такі раритети купують як оригінальні подарунки, сувеніри і, звісно, у домашні колекції. Завершить виставку аукціон, тож можна буде не лише помилуватися, а й стати власником одного з експонатів.

  Крім виставки автографів, на фестивалі #USAinUA гостей чекає фудкорт з автентичною американською кухнею від кращих ресторанів Києва, виступи музичних і танцювальних колективів, байк-шоу, виставка американських автомобілів і конкурс двійників Елвіса Преслі.

  Попередній матеріал
  Суд заарештував майно Лавриновича
  Наступний матеріал
  Міноборони: бойовики обстріляли Старогнатівку з "Градів"
  Теги:
  Loading...