виставка новітніх оборонних технологій 5.ua

У Києві відкрилася виставка новітніх оборонних технологій

  На огляд представили високотехнологічні розробки, покликані зробити Збройні сили України більш ефективними.

  Виставку відвідав і Президент Петро Порошенко. Багато розробок - є результатом волонтерських ініціатив, об’єднаних із діяльністю вітчизняних підприємців. Зокрема, публіці презентували безпілотники, здатні автономно діяти впродовж п'яти годин на відстані 100 км від керманича.

  Побачили відвідувачі й наступну версію українського броньовика - "Козак-2", який посилили новим рівнем захисту. Представили й комп’ютерні симулятори для навчання пілотів та новітнє обладнання, що може максимально точно визначити координати цілі для артилерійського удару. Організатори виставки кажуть, що мають проекти, які за потреби можна поставити на серійне виробництво у найближчі тижні, а також розробки, здатні конкурувати в оборонній сфері із виробниками світового рівня.

  "Перші проекти - це ті, які вже готові і ми вже виробляємо, готові до замовлення. Є перспективні проекти, наприклад, технології з виробництва нано-порошків, які використовуються для сучасної бронекерамікі, де ми знаходимося на вищому світовому рівні, те, що сьогодні неможливо купити", - зазначив президент hi-tech холдингу "KM-Core" Євген Уткін. 

  виставка новітніх оборонних технологій5.ua
  виставка новітніх оборонних технологій5.ua

  Попередній матеріал
  Луцьк у воді: сьогоднішня злива спричинила повінь (фото)
  Наступний матеріал
  "Укртатнафта": для розслідування вибуху на КНПЗ створено спеціальну комісію
  Теги:
  Loading...