Фото із відкритих джерел

У Києві відкриють парк на честь Віктора Цоя - міськрада

  На території столичного масиву Березняки побудують парк зі сценою для шанувальників творчості гурту "Кіно".

  Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

  "Вчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати погодили створення на Лівому березі парк імені легендарного співака Віктора Цоя зі сценою для шанувальників його творчості і молодих виконавців, стадіоном і спортивними об'єктами", - йдеться в повідомленні.

  Парк з'явиться на столичному масиві Березняки, біля озера Тельбін, де майже 30 років тому знімався фільм "Кінець канікул " за участю співака і музикантів з рок-групи "Кіно ", заявив ініціатор проекту рішення, співголова фракції "УДАР-Солідарність " у Київраді Андрій Странніков,

  Як зазначається, біля Тельбіна досі збереглося "дерево Цоя ", поруч з яким співак співав пісні у фільмі.

  "Земельна ділянка площею 3,5 га на березі озера Тельбін, біля якого у фільмі співав Цой, останні 12 років була об'єктом постійних суперечок між забудовником, який збирався тут спорудити 4 висотки, і місцевими жителями, котрі виступали з рішучими протестами проти забудови цього місця, яке для багатьох дороге як пам'ять про співака. У підсумку ця територія залишалася всі ці роки невпорядкованою і запущеною ", - сказав Странніков.

  У прес-службі інформують, що тепер на цій ділянці збудують стадіон для Київської школи вищої спортивної майстерності, розташованої неподалік. А поруч буде створено спортивно-оздоровчий парк.

  "Одна з потенційних назв цього парку – парк імені Віктора Цоя. Але це буде окреме рішення Київради, яке ми ухвалимо після консультацій з громадськістю", - говорить Странніков.

  За його словами, назвати майбутній парк ім'ям легендарного співака 80-90-х років минулого сторіччя було б логічним, оскільки це єдине помітне місце, пов'язане з перебуванням Цоя в Києві, концерти якого в 80-ті проходили як "квартирники ". "Якщо назва приживеться, Березняки з часом стануть місцем паломництва прихильників творчості Цоя, адже в Києві є багато його шанувальників. Тоді можна було б подумати про створення на цій території невеликої сцени, де могли б збиратися його фани ", - зазначив Странніков.

  Як повідомляв 5.ua, у столиці хочуть перейменувати ще 12 вулиць.

  Попередній матеріал
  Богатирьову з сином підозрюють у розкраданні 6,5 млн грн - ГПУ
  Наступний матеріал
  Президент помилував 30 ув'язнених громадян - Букалов
  Теги:
  Loading...