Грип
Грип zakarpattya.net.ua

У Києві від початку епідсезону від грипу померло чотири людини – СЕС

  У Києві захворюваність на грип відповідає сезонним показникам, від початку епідемічного періоду (з листопада) в місті зафіксували чотири летальні випадки.

  Про це повідомляє Головне державне управління санітарно-епідеміологічної служби в м. Києві.

  "З початку епідемічного сезону в м. Києві було зареєстровано два летальні випадки від грипу А, ускладненого пневмонією, в дорослих осіб, які відносилися до групи ризику. Ще два летальні випадки були зареєстровані в киян, які знаходилися на стаціонарному лікуванні у клінічній лікарні "Феофанія" Державного управління справами", - йдеться в повідомленні.

  Загалом за період із 4 січня по 10 січня на грип та ГРВІ у столиці захворіли 13475 осіб, з них 8289 випадків захворювань (61,5%) зареєстровані у дітей віком до 17 років. Захворюваність на грип та ГРВІ була на рівні показника попереднього тижня.

  Як зазначають у прес-службі СЕС Києва, рівень захворюваності відповідає сезонному, показник захворюваності становить 46,7 на 10 тисяч населення, що нижче за епідемічний поріг для даного тижня на 46,7%.

  Із початку епідемічного сезону реєструється активна циркуляція вірусів грипу А (H1N1), парагрипу, респіраторно-синцитіального та аденовірусів.
  Як повідомляв 5.ua, 27 листопада 2015 року в Києві дві жінки померли від свинячого грипу. 
  Попередній матеріал
  Президент оголосить нову хвилю мобілізації, якщо це буде потрібно, після звернення Генштабу
  Наступний матеріал
  ООН надіслала гуманітарну допомогу до обложеної сирійської Мадайї
  Теги:
  Loading...