taminfo.ru

У Києві в нічний час підсвітять пішохідні переходи

  Комісія Київради з питань транспорту розглянула онлайн-петицію щодо нічного освітлення пішохідних переходів міста та підтримала її.

  Про це повідомила прес-служба Київської міськради.

  За інформацією директора Департаменту транспортної інфраструктури Олександра Козловського, загалом у Києві 4 тис. 782 пішохідні переходи. 3 тис. 214 з них - не регулюються. Крім того, більшість цих переходів не освітлена необхідним чином.

  За даними голови бюджетної комісії Київради Андрія Страннікова, гроші на підсвічування переходів уже передбачені. До міського бюджету 2016 року на це заклали 20 млн грн. Попередня ж загальна кошторисна вартість вказаних робіт на 2016-2018 роки становить 51 млн грн. Тобто цього року місто має кошти, щоб підсвітити майже половину переходів.

  Перелік переходів, де зроблять освітлення, та поквартальний графік робіт має затвердити Київрада. Згідно з процедурами, передбаченими Законом України "Про державні закупівлі", обладнання переходів може розпочатися не раніше червня-липня 2016 року.

  Зараз "Київдорсервіс" спільно з "Київміськсвітло" визначають найбільш небезпечні за кількістю ДТП пішохідні переходи, аби першочергово обладнати їх освітленням та сучасними дорожніми знаками з підсвічуванням.

  Як повідомляв 5.ua, у Києві автомобіль автогосподарства МВС на смерть збив жінку на пішохідному переході.

  Попередній матеріал
  День Соборності України: живий ланцюг на мосту Патона в Києві
  Наступний матеріал
  Злочинне угруповання Корбана і його політичні проекти фінансувалися з одного джерела – ГПУ
  Loading...

  КМДА скоротила пішохідний режим на Хрещатику

  Столичний Труханів острів буде повністю пішохідним - Кличко