Суддівський молоток
Суддівський молоток flickr.com/joegratz

У Києві суд повернув у власність громади земельну ділянку вартістю понад 700 тисяч гривень

  Господарський суд міста Києва підтримав позицію столичної прокуратури та зобов'язав приватне товариство повернути столичній громаді земельну ділянку на вулиці Овруцькій вартістю понад 700 тисяч гривень.

  Як повідомляється на сайті прокуратури міста Києва, вказану землю площею 0,2 га Київрада у 2005 році передала в оренду приватній структурі для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного будинку з соціальною сферою. Проте з'ясувалося, що всупереч умов договору будівництво на ділянці так і не було розпочато.

  Крім того, термін дії договору закінчився ще у 2012 році, проте товариство й досі продовжує користуватись землею. Оскільки невиконання товариством вимог земельного законодавства та умов договору оренди порушує інтереси територіальної громади, прокурор звернувся до суду з вимогою повернути земельну ділянку, привівши її у належний стан. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.

  Нагадаємо, 17 серпня Вищий господарський суд України повернув у державну власність дитячий табір в Одеській області. Місцева влада незаконно продала його приватному підприємству у 2006 році.

  Попередній матеріал
  Українські військовослужбовці здатні протистояти агресії Росії – комбат ЗСУ
  Наступний матеріал
  Безпілотники ОБСЄ зафіксували наявність танків і артилерійських установок у районі Маріуполя
  Теги:
  Loading...