doba.sk

У Києві створили штаб допомоги безпритульним особам у зимовий період

  У Києві створили оперативний штаб допомоги безпритульним особам та координації соціального патрулювання у зимовий період.

  Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

  Зазначається, що штаб у столиці створено з 1 грудня 2015 року до 1 квітня 2016 року. На базі Будинку соціального піклування створено три виїзні бригади для здійснення соціального патрулювання на зазначений період.

  "Департамент охорони здоров'я забезпечить надання медичної допомоги бездомним особам у лікувальних установах, а також надання послуг швидкої медичної допомоги за викликом соціальних працівників виїзних бригад соціального патрулювання", - йдеться в повідомленні.

  Крім того, на базі районних установ соцзахисту населення та територіальних центрів обслуговування пенсіонерів будуть створені банки одягу та взуття для бездомних. Також буде наповнений банк одягу в Будинку соціального піклування.

  За інформацією КМДА, будуть розгорнуті мобільні пункти обігріву. За несприятливих погодних умов буде збільшено на 30% ліжко-місць у Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6), Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, які не мають постійного місця проживання.

  Нагадаємо, з березня в Києві для безпритульних запрацювала програма допомоги

  Попередній матеріал
  Україна планує залучити $5 млрд прямих іноземних інвестицій – Абромавичус
  Наступний матеріал
  Військовий капелан презентував книгу-присвяту загиблим героям