У Києві стартував набір до Літньої школи журналістики

  Школу уже 13-й рік поспіль організовує редакція газети "День".

  За дванадцять років існування школи у ній взяли участь понад 500 слухачів, кажуть у виданні. Частина випускників ЛШЖ вже активно заявила про себе, започаткувавши низку ініціатив, серед яких Дискусійний клуб студентів факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка та Острозький клуб інтелектуального спілкування. "А найкращі "школярі" стали свіжими силами редакції", – зазначає "День".

  Учасникам школи пропонують насичену програму: робота у режимі щоденної газети та виконання редакційних завдань; зустрічі з яскравими постатями української політики, культури, інформаційного простору; майстер-класи найкращих журналістів "Дня"; участь в інтелектуальному маршруті, відвідавши одне з історико-культурних місць України.

  Торік до школи надійшло близько сотні конкурсних анкет та есеїв. Її учасниками стали представники 19 міст України: від Львова до Донецька та Сімферополя. Цього року організатори розраховують ще більше розширити географію учасників.

  Літня школа журналістики "Дня" триватиме з 1 до 31 липня, а заявки на участь прийматимуть до 17 червня включно. Про подробиці, вимоги та будь-які організаційні зміни можна дізнатись на сайті "Дня".

  Попередній матеріал
  У КМДА запевнили, що немає потреби одягати маски
  Наступний матеріал
  Учені винайшли спосіб добувати воду на Місяці