sbu.gov.ua

У Києві СБУ ліквідувала терористичне угрупування, яке планувало підірвати житловий будинок на Оболоні

Співробітники Служби безпеки України ліквідували в Києві терористичне угрупування, яке планувало вчинити терористичний акт у столиці.

У Києві Служба безпеки України ліквідувала терористичну групу, що планувала теракти в столиці. Чотирьох терористів – членів однієї з проросійських громадських організацій – затримано на місці злочину.

Про це повідомляє прес-центр СБУ. Організатор тергрупи, уродженець Сахалінської області (РФ), разом із спільниками, мешканцями Києва та області, спланували теракти у Києві.

Завдяки спецоперації із задіянням спецпідрозділу "Альфа" терористи були затримані біля пункту прийому волонтерської допомоги для бійців Антитерористичної операції. Пункт розташовано на першому поверсі багатоповерхового житлового будинку по вулиці Майорова в Оболонському районі.

Зловмисники чинили активний збройний опір, встигли підірвати гранату РГД-5 біля приміщення пункту прийому допомоги. У відповідь правоохоронці застосували табельну зброю – одного із терористів поранено в ногу.

У злочинців вилучено предмети, які могли б застосовуватися для вчинення терактів у столиці. Таким чином удалося відвернути реальну загрозу теракту.

Під час спроби теракту зловмисники відімкнули мобільні телефони, використовували портативні рації, встановили на авто фальшиві номери. Крім того, вони мали з собою тактичні рюкзаки з камуфльованою формою, каремати, запас харчів для переходу на нелегальне становище.

Як вже встановлено, після теракту організатор терористичної групи мав негайно виїхати на тимчасово окуповану територію АР Крим.

Нагадаємо, радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що усі події, що відбуваються в країні, проходять під повним контролем Служби безпеки України. Крім того, представник СБУ повідомив, що співробітники української спецслужби вже неодноразово попереджували здійснення терористичних актів: "Ми знаємо про конкретні факти, коли співробітники Служби безпеки України, ризикуючи життям, зупиняють спроби здійснення терористичних актів". 

sbu.gov.ua

Попередній матеріал
Рада виділила гроші на реконструкцію доріг державного значення в трьох областях
Наступний матеріал
Кличко наказав усім службам перейти в надзвичайний режим роботи через пожежі під Києвом
Теги:
Loading...