КМДА
КМДА 5.ua

У Києві розробляють нову транспортну систему

  У Києві завдяки технічній допомозі Світового Банку розробляють нову транспортну систему, яка оптимізує роботу громадського транспорту.

  Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації. 

  Востаннє заміри пасажиропотоку в Києві проводили 1986 року, і транспортна схема до сьогодні працює згідно з застарілими розрахунками. "Протягом багатьох років місто будувалося, але ніхто не займався системною організацією роботи транспорту. Тому одне з головних завдань, яке ми повинні вирішити, - налагодити ефективне і зручне транспортне сполучення в столиці", - наголосив Кличко. 

  Столична влада залучила до аналізу поточної ситуації та вироблення стратегії міжнародних експертів з Світового банку. Мер Києва повідомив, що реформування системи міського транспорту відбудеться у двох ключових напрямах: "У першу чергу, необхідно спростити транспортну схему міста, зменшивши кількість дублюючих маршрутів, якщо пасажиропотік становить менше 5 тис. осіб на добу, збільшивши кількість прямих маршрутів, розширити маршрути підвозу пасажирів до метро і покращити сполучення з передмістям за рахунок пересадочних вузлів на околицях міста". 

  З іншого боку, залишається необхідність покращити сполучення з центром густонаселених районів міста, зокрема Троєщини. "За рекомендацією фахівців банку, ми плануємо об'єднати шість існуючих маршрутів громадського транспорту в три. Об'єднання стосуватиметься маршрутів тролейбусів і маршруток. А також ми відкриємо три абсолютно нові маршрути, які зараз не обслуговуються, але мають величезний потенціал", - заявив Кличко. Він також додав, що у столиці планують використовувати саме екологічний транспорт, тому розглядають закупівлю тролейбусів і трамваїв, які не забруднюють атмосферу і використовують істотно менше електроенергії. 

  Нагадаємо, у Києві перейменують Московську площу на Деміївську, а Московський міст - на міст Георгія Фукса, на честь українського інженера.

  Попередній матеріал
  Кримські татари готуються до блокування Криму з боку материка
  Наступний матеріал
  Допит Тягнибока завершився, наступний заплановано на 14 вересня
  Теги:
  Loading...