У Києві презентували три короткометражки "Кримські історії"

На кожну з кіноісторій молодий режисер Наріман Алієв відвів по року свого життя, а у кожному сюжеті - болісна драма з життя кримських татар

Три короткометражки про життя кримських татар "Кримські історії" вперше побачив український глядач у Києві. Молодий режисер Наріман Алієв зняв ці стрічки у себе на батьківщині - у Криму. На кожну з кіноісторій, тривалістю 15 хвилин, режисер відвів по року свого життя, у кожному сюжеті - болісна драма з життя кримських татар.

У першій стрічці - пошуки порозуміння між батьком та сином, який тікає з рідної землі, щоб деінде реалізуватись та колись повернутися до батьківського дому. У другій - любовна історія з нещасливим фіналом: батьки не дають бути разом закоханим - українській дівчині та кримськотатарському хлопцеві. А третя - про двох братів, які долають неймовірні перепони, щоб на день народження свого третього брата бути з ним поруч.

Останній фільм "Без Тебе" знімався на території вже окупованого Криму торік. Його вже побачили в Європі на 66-му кінофестивалі "Берлінале".

Попередній матеріал
У Харкові загорівся автобус, у якому були пасажири
Наступний матеріал
На Донеччині поліцейські знайшли сховок боєприпасів у салі та варенні