Facebook / \"Київпастранс\"

У Києві презентували майбутній Музей пасажирського транспорту України (фото)

  Відвідувачам заходу пропонувати оглянути експозицію із різних видів транспорту й обговорити перспективи та концепцію створення музею.

  5 грудня комунальне підприємство "Київпастранс" презентувало майбутній Музей пасажирського транспорту України. На майданчику колишнього АП № 3 спеціалісти підприємства зібрали 67 одиниць рухомого складу тролейбусів, трамваїв, автобусів та спецтехніки, повідомляють у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

  "Також було презентовано експозицію колісної техніки, що включає унікальні експонати – ЗИС 155, тролейбус Татра ТР8, кілька "Ікарусів", ЛАЗів та ПАЗів. Крім того, спільна студентська команда НТУУ "КПІ" та "Київпастрансу" презентували автомобіль і дитячу юнацьку школу картингу. Саме в цей день експозиція поповнилася румунським тролейбусом DAC – єдиним в Україні", - мовиться у тексті.

  Відвідувачі заходу могли поспілкуватися щодо розвитку музею з керівником проекту Романом Щипковим. Книга відгуків та пропозицій за один день наповнилася 937 відгуками, звітують у "Київпастрансі".

  Як повідомляв 5.ua, біля столичного аеропорту "Київ" (Жуляни) старий літак АН-24 перетворили на арт-об'єкт. До весни в ньому обладнають галерею.

  Попередній матеріал
  Аваков показав новий український панцерник "Варта"
  Наступний матеріал
  Луценко закликав уряд відповісти на звинувачення Саакашвілі про корупцію у вищих ешелонах влади
  Теги:
  Loading...