kievtown.net

У Києві працівники Музею російського мистецтва виступають проти перейменування закладу

  Мовляв, "недоречне і несвоєчасне перейменування музею може стати політичною помилкою".

  Співробітники Київського національного музею російського мистецтва висловили протест проти перейменування закладу. Відповідна заява розміщена на сайті музею.

  "Науковий колектив Київського національного музею російського мистецтва стурбований ініціативою депутатів Київської міської ради про перейменування музею в "Галерею Терещенків".

  Перейменування музею "зверху" є прикрим випадком порушення демократичних принципів, що їх проголосила і прагне дотримуватись наша держава, обираючи шлях до Європи.

  Вирішення цього питання, з огляду на світову практику, безумовно, потребує попереднього ретельного вивчення, широкого громадського обговорення за участі фахівців, мистецької спільноти, киян та не терпить поспіху. Особливо необхідно врахувати проблеми сьогодення, надзвичайний стан напруження в суспільстві. Недоречне і несвоєчасне перейменування музею може стати політичною помилкою", - мовиться в тексті.

  Нагадаємо, столична вдада хоче перейменувати музей російського мистецтва на "Галерею Терещенків".

  Як повідомляв 5.ua, у липні Національний музей історії Великої Вітчизняної війни у Києві перейменували на музей історії України у Другій світовій війні. Рішення ухвалили на основі "декомунізаційних законів".

  Попередній матеріал
  Завтра українські військові почнуть відводити танки від лінії розмежування - прес-центр АТО
  Наступний матеріал
  Яценюк оголосив розмір компенсації військовослужбовцям за винайм житла
  Теги:
  Loading...