Фото ДСНС

У Києві попрощались з рятувальниками, які загинули під час гасіння пожежі на нафтобазі

  У Києві, на території 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини, співробітники ДСНС, рідні, близькі, друзі та звичайні громадяни попрощалися з відважними рятувальниками Київського підрозділу та гарнізону Київської області, що загинули під час гасіння пожежі на нафтобазі "БРСМ".

  Про це пише прес-служба ДСНС.

  Максим Глазков (майор служби цивільного захисту), Антон Басовський (молодший сержант служби цивільного захисту) та Андрій Тарасенко (капітан служби цивільного захисту) загинули, виконуючи свій службовий обов’язок  9 червня у ході ліквідації пожежі на нафтобазі під Васильковом.

  "Робота рятувальника – це завжди ризик. Проте навіть розуміючи усю небезпеку нашої діяльності, складно прощатися зі своїми колегами. Адже всі ми – велика родина і коли втрачається складова частинка цієї родини кожен із нас відчуває це на собі. Від імені всієї Служби та від себе особисто я висловлюю співчуттям рідним, близьким, друзям загиблих. Я розумію, наскільки складно пережити втрату. Ми схиляємо голови перед мужністю та подвигом цих хлопців. Я запевняю, що ми не забудемо про їхній героїзм та допоможемо родині пережити це горе", - сказав на церемонії голова ДСНС Микола Чечоткін.

  Пожежа на нафтобазі "БРСМ" виникла 8 червня. Дуже скоро вогонь охопив усі резервуари і протягом кількох днів пальне вигорало, спричинюючи вибухи. Під час пожежі п'ятеро людей загинули, ще 15 – були поранені.

   

  Попередній матеріал
  130 бійців зведеного загону МВС Сумщини вирушили до зони АТО
  Наступний матеріал
  Atlasjet оголосив перші ціни на квитки рейсу "Київ-Львів"
  Теги:
  Loading...

  Міністр екології: заяви Ляшка, що під час пожежі на "БРСМ" я був у Монако – суцільна брехня

  Генеральна прокуратура перешкодила ходу розслідування щодо "БРСМ-нафта" - Волох

  Наливайченко: Збитки від оборудок з "БРСМ" перевищили 1 млрд грн