tsn.ua

У Києві перейменують 4 вулиці

  Незабаром у столиці з’являться вулиці Євгена Сверстюка, Кахи Бендукідзе, Петра Тронька і вулиця Трипільська.

  Комісія Київської міської державної адміністрації з питань перейменувань погодила перейменування 4-х вулиць Києва. Про це написав на своїй сторінці у Facebook секретар комісії Київської міської ради із питань культури та туризму Павло Бригинець.

  "Члени комісії підтримали перейменування вул. Марини Раскової у Дніпровському районі на вулицю Євгена Сверстюка; надання вулиці з проектною назвою Житлова у Печерському районі імені Кахи Бендукідзе; перейменування вулиці Комуністичної у Дарницькому районі (мкрн. Бортничі) на вулицю Трипільську; найменування безіменної частини вулиці від музею Пирогово до вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі на вулицю академіка Петра Тронька. На засідання також обговорювалося питання про перейменування вулиці Мате Залки на вул. Остапа Вишні, проте його відклали, адже вул. Остапа Вишні вже є в м. Києві", - йдеться у повідомлені.

  Бригинець зазначив, що ці перейменування вже пройшли громадські обговорення, тож у членів комісії не виникло жодних заперечень. Окрім цього, він наголосив, що вулиці, названі на честь комуністичного режиму, мають бути перейменовані, і, бажано, якомога швидше.

  Під час засідання також обговорювали перейменування вулиці Мате Залки на честь Шухевича, але ініціативу не підтримали, відправиши питання на доопрацювання."На моє переконання, в Києві має бути вулиця Шухевича, а також Бандери, і я працюватиму над цим питанням. Тим паче, наразі в Комісії знаходиться перелік 100 вулиць Києва, які підлягають обов'язковому перейменуванню", - додав Бригинець.

  [social type="fb" url="868633079878423"]

  Попередній матеріал
  Контррозвідка СБУ виявила на Донеччині 12 кг пластиду
  Наступний матеріал
  У Єгипті терорист-смертник підірвав бомбу
  Теги:
  Loading...