moygrad.kiev.ua

У Києві офіційно нарахували майже 500 незаконно споруджених об'єктів

  В українській столиці налічується майже 500 об'єктів незаконного будівництва, споруджених без належної дозвільної документації, й понад 200 об'єктів, що потребують додаткової перевірки.

  Як повідомляє сайт Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, за результатами діяльності міжвідомчого Центру моніторингу забудови Києва було виявлено кілька сотень об'єктів, які визначаються як самовільне будівництво. Про це заявила заступник директора департаменту Анна Бондар.

  "Серед них 72 об'єкта - це житло, 92 - газові заправки, 208 - парковки і СТО, 113 торгово-розважальних комплексів", - навела дані Бондар. Разом із тим, за її словами, за останні три місяці роботи міжвідомчого Центру в столиці не виявили нових самовільних забудов.

  Як зазначила Бондар, власникам об'єктів, які визначені як самовільне будівництво, київська влада пропонує два варіанти вирішення конфлікту. Перший - це демонтаж і відшкодування забудовником збитків інвесторам і місту, а другий - легалізація будівель у випадку приведення у відповідність із проектним рішенням.

  Як повідомлялося раніше, у Київраді уже підготовлено проект рішення, яким забудовника зобов'яжуть демонтувати зайві поверхи новобудови на Подолі. Услід за скандальною будівлею на Десятинному провулку, забудовники на вулиці Нижній Вал, 27-29 повинні будуть привести будівлю до ладу, якщо Київрада ухвалить рішення.

  Попередній матеріал
  Журналіст про зустріч Путіна з Обамою: "Це виправдання Кремля перед своєю публікою"
  Наступний матеріал
  Боєць ЗСУ випадково вийшов на ворожий блокпост, але врятувався завдяки ОБСЄ
  Теги:
  Loading...