avisosimo.it

У Києві обговорять єдину платформу консолідації громадських організацій

  7 жовтня у Києві відбудеться II Український форум громадських організацій, в рамках якого представники міжнародних донорів, бізнесу та волонтерів мають намір побудувати єдину платформу консолідації громадських організацій України.

  Під час Форуму заплановано підписання меморандуму консенсусу між українськими недержавними організаціями та представниками бізнесу й міжнародних організацій з найбільш актуальних питань щодо діяльності неприбуткових організацій в Україні.

  Захід відбудеться у приміщенні головного корпусу КНУ ім. Т.Г.Шевченка за адресою: вул. Володимирська, 60, м. Київ. "Ми акцентували максимальну увагу на найактуальніших питаннях, що хвилюють громадські організації, та виокремили основні напрямки, що обговорюватимуться на Форумі, серед яких найкращі світові практики фандрайзингу, можливості фінансування, юридичні та податкові особливості",- зазначила Катерина Сівакова, виконавчий директор Actions First Foundation.

  Вперше в Україні буде організоване публічне обговорення ролі волонтерських рухів та громадських організацій в ході проведення реформ. Також на Форумі буде представлено унікальний досвід інших видів волонтерства країни перед міжнародною спільнотою донорів, у тому числі міжнародних фінансових інститутів і представників великого та середнього бізнесу.

  Важливо зазначити, що в межах Форуму відбудеться ярмарок проектів громадських організацій України, де будь-яка недержавна ініціатива буде мати можливість продемонструвати свої проекти та знайти потенційних партнерів.

  Нагадаємо, 30 березня Президент Петро Порошенко підписав закон про підтримку волонтерського руху в Україні.

  Попередній матеріал
  Продажі iPhone 6s стартували в 10 країнах світу
  Наступний матеріал
  В Україні дозволили імпорт алкоголю без сертифікації УкрСЕПРО
  Теги:
  Loading...