Facebook / Кличко - мер

У Києві на "Параді трамваїв" тестували польський трамвай із Wi-Fi та кондиціонером

10 жовтня 2015 року київський міський голова Віталій Кличко на "Параді трамваїв" презентував новий польський трамвай виробництва компанії Pesa (одного з найбільших у Європі виробників колійного транспорту), який прибув до Києва. Після проходження випробувань він вийде на маршрут.

Про це йдеться у повідомленні на сайті КМДА

Кличко наголосив: "Сьогодні на Параді трамваїв ми можемо побачити різні трамваї, але я особливо радію, що тут ми бачимо новий сучасний трамвай, четвертого покоління, польської компанії Pesa, який прибув уночі. Це сучасний комфортний трамвай з низькою підлогою і спеціальним трапом для людей з обмеженими можливостями". "Він безшумний, облаштований моніторами, системою відеонагляду, кондиціонером. У трамваї можна підключитися до Wi-Fi і підзарядити телефон. Це перший трамвай такого покоління у Києві і я гарантую, що не останній", - додав він.

Київський міський голова також зауважив, що столична влада робить усе, аби в Києві було якомога більше сучасного комфортного громадського транспорту. І відзначив, що розмовляв із представниками Pesa, які готові розглядати можливість виробництва таких сучасних трамваїв в Україні.

За інформацією відомства, столична влада надіслала виробникам трамваїв в різних країнах листи з пропозицією співпраці з Києвом. Свою готовність співпрацювати висловили польська Pesa і львівський "Електрон". Компанія Pesa за результатами переговорів, які провів Віталій Кличко, надала Києву трамвай для тестувань і випробувань в умовах реального міста. А за два тижні Київ отримає трамвай від "Електрона". Протягом 10 днів новий трамвай в рамках тестувань буде їздити по київських вулицях, а після проходження сертифікації зможе вийти на один зі столичних маршрутів.

Як повідомляв 5.ua, 6 вересня 2015 року у Вінниці показали сучасний трамвай, перероблений зі списаного вагона. 

Попередній матеріал
ВПС Туреччини збили над Сирією російський винищувач - ЗМІ
Наступний матеріал
Бойовики змінили характер атак: намагаються нав'язати бій український військовим - штаб
Теги:
Loading...