У Києві на боротьбу із наслідками стихії вийшли чиновники КМДА

  Снігопад - найсильніший за 130-ть років метеоспостережень зафіксували у Києві. На боротьбу із наслідками стихії вийшли і чиновники КМДА - під головуванням Олександра Попопва узялися розчищати вулицю Богдана Хмельницького. У такий спосіб закликали містян долучатися до прибирання Києва.

  Загалом же за минулу добу комунальники вивезли із міста майже три з половиною тисяч тонн снігу. Через велику кількість автомобілів найактивніше роботи з прибирання відбуваються вночі. Нині упоратися зі снігом комунальникам допомагають військові та міліція.

  Віталій, місцевий житель: "Це хороший приклад. Нехай не сидять в кабінетах, а подивляться кя люди, по яких вулицях ходять".

  Анна Дем`яненко, працівниця управління енергоефективності : "Нестільки важко, скільки навіть приємно, цікаво.В коликтиві, з мущинами, напередодні Новорічних свят - це цікаво".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми справилися з тими функціями, що треба. Але дуже багато роботи саме в житловому масиві по вивезенню сніга. І тут уже тільки комунльникам підприємствам дуже складно буде  вирішити цю проблему. Я вибачаюся у киян, що є такі незручності, але ми впораємося з цією пробоемою, ми повивозимо сніг".

  Попередній матеріал
  У Львові запрацювало медівникове містечко
  Наступний матеріал
  Зеленбудівці закликають киян не паркувати автівки під деревами
  Теги:
  Loading...