Фото Ксенії Семенової

У Києві може з'явитися мережа велопрокату

  Створити мережу велопрокату планують за допомогою інвесторів.

  Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

  "Інвестиційна комісія КМДА включила проект створення велосипедної інфраструктури у Києві з першою чергою на велосипедному маршруті "Житловий масив Троєщина - Європейська площа" до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій. Це передбачає, зокрема, створення розгалуженої мережі "bike-sharing" - велопрокату", - йдеться в тексті.

  У Київському інвестиційному агентстві інформують, що надалі будуть розроблені умови проведення інвестиційного конкурсу для потенційних інвесторів цього проекту.

  "Вike-sharing" (або система спільного використання велосипедів, велопрокат) — це система прокату, що дозволяє орендувати велосипед на одній з автоматизованих станцій, а після поїздки повернути велосипед у будь-який пункт прокату, встановлений у цьому ж місті. Подібні програми успішно існують у багатьох європейських і північноамериканських містах.

  У КМДА нагадали, що наразі завершується будівництво першого веломаршруту "Житловий масив Троєщина - Європейська площа". Загальна довжина маршруту складе 21,6 км.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці липня у Києві на Поштовій площі встановили велопарковки, а також відкрили нові велодоріжки на проспекті Григоренка. 

  Попередній матеріал
  Парламент затвердив заявку на членство України в Радбезі ООН
  Наступний матеріал
  Кабмін розслідуватиме діяльність керівництва ДФС
  Теги:
  Loading...