Facebook/Андрій Левус

У Києві активісти розігнали форум "медведчуківських сепарів" – нардеп

Столичні активісти патріотичних організацій розігнали форум "За особливий статус Слобожанщини".

Народний депутат Андрій Левус на своїй сторінці у Facebook повідомив про спробу провести в Києві сепаратистський форум під гаслами "за автономію Харківщини".

Він написав: "Сепаратисти в центрі Києва намагаються провести свій форум за автономію Харківщини. Посіпаки Медведчука є головними організаторами цього дійства. В даний момент ветерани батальйону "Гарпун", бійці 15/14 сотень "Вільні люди", представники "Цивільного корпусу "Азов", МНК, ПС виставили спостережні пости біля "Президент-готелю", де мають засідати сепари".

Депутат уже звернувся до СБУ та МВС з вимогою "не допустити сепарського шабашу". "Для уникнення протистояння силовики мають належним чином відреагувати. Всю відповідальність за можливе вимушене порушення громадського порядку беру на себе. Прошу ЗМІ підтримати попереджувальну акцію патріотів", – додав він.

У залі "Президент-готелю" організатори вивісили банер "За особый регион "Слобожанщина". "Медведчуківські сепари вирішили розірвати державу на шматки", – вважає Андрій Левус, тому патріоти заблокували вхід, щоб не допустити збіговиська. Зрештою, "сепари і наймана масовка", як назвав учасників форуму депутат, розійшлись, і форум не відбувся. "Тепер слово за силовиками – організаторів слід садити в тюрми. Залишаємо свою розвідку на місці. Кажуть, в суботу медведчуківці готують проведення такого ж форуму по Бессарабії. Нічого в них не вийде. Сьогодні ж подав заяви до СБУ і МВС щодо необхідності заарештувати організаторів цих сепарських шабашів", – підсумував Андрій Левус.

Свою заяву з приводу зірваного збіговиська зробили і у прес-службі полку НГУ "Азов", передає 057.ua. За їхніми даними, у Києві на з'їзді прихильників федералізації України мали обговорювати "особливий статус Слобожанщини" і утворення "Харківської народної республіки".

"Фінансовані Кремлем прихильники "федералізації" навіть не анонсували сьогоднішній форум "Слобожанщина", щоб вже назавтра в прокремлівських ЗМІ з'явилися новини з заголовками: "Влада Києва знову не чує регіони". За рахунком це третя спроба запустити в регіонах української держави процеси дестабілізації", - заявили в "Азові". За їхніми даними, ініціатива таких заходів виходить від колишнього депутата КПУ Алли Александровської.

Нагадаємо, напередодні в Україні офіційно заборонили Компартію.

Попередній матеріал
Порошенко заявляє, що отримав запевнення від керівництва ЄС щодо продовження санкцій проти Росії на півроку
Наступний матеріал
Президент сподівається, що ЄС проголосує за скасування візового режиму з Україною у першій половині 2016 року
Теги:
Loading...