5.ua

У КМДА запевнили, що немає потреби одягати маски

  Київська влада радить уживати заходів щодо захисту від шкідливих речовин в атмосфері, утім запевняє, що потреби в захисних масках немає.

  Про це під час сьогоднішнього брифінгу заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький. За його словами, справді слід обмежити тривалість перебування на вулиці для дітей і дорослих осіб із хронічними хворобами. Утім запевняє, що такі заходи пов'язані головним чином із загальним рівнем забруднення 5-мільйонного міста.

  Столична влада порадила киянам у найспекотніші години утримуватися від прогулянок містом. Також Радуцький зауважив, що слід частіше проводити вологе прибирання осель та робочих місць. Крім того, він додав, що слід споживати багато води і утримуватися від жирної їжі.

  Заступник голови КМДА запевнив:"Ці поради озвучені владою не стосовно пожежі, а стосовно того, що є загроза надзвичайної ситуації в такому великому місті. І київська влада вирішила попередити містян".

  Крім того він зазначив, що КМДА щоденно отримує нові показники щодо забруднення атмосфери, які можна побачити на сайті установи. Також, з його слів, очільник міста Віталій Кличко нині наказав перевірити всі нафтові бази, які знаходяться біля міста Києва. 

  Попередній матеріал
  Львівські волонтери передали для бійців АТО безпілотник
  Наступний матеріал
  У Києві стартував набір до Літньої школи журналістики
  Теги:
  Loading...