У КМДА заявили значні підтоплення столиці не загрожують [відео]

  Техніка є, паводка немає. У КМДА заявили - значні підтоплення столиці не загрожують. Утім про всяк вИпадок оприлюднили карту місць, де висока вода може прийти. Традиційно, це Русанівські сади, мікрорайони Бортничі, Позняки та Осокорки. Чи підготувалися райони до паводків - кординаційний штаб мерії з`ясовував за зачиненими дверима. Журналістів з наради - попросили.

  У столичному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій - рятувальники та чиновники. Кажуть - уже надвечір до Києва звезуть вісімдесят одиниць техніки для боротьби з паводками. Нею поділилися кілька областей. Тільки-но доходить черга звітувати керівникам районів - камери просять залишити залу.

  За годину заступник голови КМДА пояснює  - чому вигнали журналістів.

  Олександр Голубченко: "Ми попросили вийти тому що у нас були деякі порівняльні таблиці, яка є чисто технічною інофрмацією пов`язаною з технічними засобами, ми не можемо всю інформацію видавати якщо на ній записано "для службового користування".

  Рятувальники, натомість, заручилися прогонзами синоптиків - паводка не буде. Утім техніку рахують. Про всяк випадок.

  Працівник ДСНС Києва: "По даним Гідрометеоцетнру не буде паводкової ситуації. Це понад 80 одиниць рятувальонї техніки, яка буде чергувати на місцях можливого підтоплення та понад 150 людей особового складу".

  Техніку комунальну - напоказ. Рятувальники повитягали гумові чоботи, костюми та спецмашини для відкачки води. Зізнаються - пускати в дію все це приладдя не будуть. Бо підтоплень у Києві не знайшли.

  Чільник Департаменту благоустрою демонструє багажник власного авто - там одяг для рейдів, а гумових чобіт -нема. Тим часом мешканці Святошина - танення снігів відчули. Вулицю та під`їзд до речового ринку - залило. Комунальники кажуть - роботи стане не на один день.

  Одні працюють, інші - пірнають. Автівки ледве об`їжджають каналізаційні стоки. В асфальті - метрова діра. Небезпеки затоплення немає - поспішають втішити киян та мешканців обалсті і на Київській ГЕС. Зараз водосховище заповнене на одну третину. А піку паводка тут чекають у третій декаді квітня.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, Олексій Тищенко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  День сміху в Одесі відзначають ювілейною Гумориною [відео]
  Наступний матеріал
  Окремі підтоплення приватних будинків почалися на Київщині
  Теги:
  Loading...